Ароматична свічка Книга
від 170 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 199 ₴
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: PRO-722107ZO
Ароматична свічка Книга
Свічка ручної роботи з неймовірним ароматом привнесе диво та затишок у будинок.
Відчуйте трепет від самої назви цієї унікальної свічки! Золотистий відтінок підкреслює її магічний стиль.
Ідеальний вибір для тематичних заходів, декору чи як незабутній подарунок.
Засвітіть її у вечірній час, щоб створити чарівний настрій або використовуйте як колекційний елемент декору.
🔹 Висота: 9 см
🔹 Колір: золотий
ПЕРЕВАГИ КУПИТИ У НАС:
-
Якісні матеріали, які забезпечують тривале горіння та безпечне використання.
-
Висока якість виготовлення та деталізація, що роблять її справжнім шедевром мистецтва.
-
Гіпоалергенний склад, який робить її безпечною для всіх членів сім'ї.
-
Швидка доставка та можливість відправлення щодня, щоб ви могли якнайшвидше насолоджуватися атмосферою магії.
Додайте трохи чарівності у своє життя за допомогою ароматичної свічки і створіть неповторну атмосферу таємниці та відпочинку у вашому домі.
- Зроблено вручну з натуральних матеріалів;
- Бджолиний віск очищений;
- З натуральними барвниками;
- З натуаральними ароматизаторами;
- Висока деталізація;
- Висока свічки 9 см.
Спеціальна пропозиція від нашого магазину: при замовленні декількох ароматичних свічок, уточнюйте в телеграмі/вайбері!
Поширені запитання (FAQ). Чи можу я сам зібрати бокс із того, що мені подобається
- Так, звісно. Ви можете:
1. самі скласти бокс на своє бажання з будь-яких товарів;
2. вибрати з уже готових боксів (інстаграм geekshop_ukraine або каталог магазину на Prom.ua) та підредагувати їх наповнення, якщо хочете;
3. купити окремі товари без боксу.
✨ Наш інстаграм geekshop_ukraine
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GeekLand |
| Країна виробник | Україна |
| Вид свічки | Свічка-фігурка |
| Ароматизована | Так |
| Колір | Коричневий |
| Час горіння | 2 годин |
| Кількість свічок в наборі | 1 шт. |
| Наявність підставки | 0 шт. |
| Ширина свічки | 60 мм |
| Глибина свічки | 30 мм |
| Висота свічки | 90 мм |
| Вага свічки | 100 г |
| Матеріал ґніту | Бавовняний |
- Ціна: від 170 ₴




