
Кулон•Підвіска Пожирачів Смерті в подарунковому боксі
220 ₴
- В наявності
- Код: PRO-005000HT
Кулон•Підвіска Пожирачів Смерті в подарунковому боксі
Чорна мітка, символ,з'являється в 4 книзі Гаррі Поттера.
Складається із двох частин: 1. Кулон Чорна мітка, розмір 52мм*18мм. 2.Ланцюжок, довжина ланцюжка 32 см. Підвіска точно відповідає фільму Гаррі Поттера. Можливо використовувати як доповнення до костюму в стилі Гаррі Поттера, так і окремим аксесуаром. Ідеально підходить до костюму Драко Малфоя.
ПЕРЕВАГИ КУПИТИ У НАС:
- унікальний предмет у стилі Гаррі Поттера;
- якісні матеріали;
- надійні кріплення та механізми;
- гіпоалергенні матеріали;
- доставка будь-якою зручною службою по всій Україні;
- відправлення щодня.
Розмір підійде на будь-який вік.
В наявності також: мантії, чарівні палички, підвіски, браслети, окуляри, шарфики, шапки, стікери, солодощі та багато іншого.
Величезний вибір за Гаррі Поттером, Гра в Кальмара, Marvel / DC, Game of Thrones, Star Wars.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GeekLand |
| Країна виробник | Україна |
| Вид виробу | Кулон |
| Матеріал | Біжутерний сплав |
| Покриття | Хром |
| Стиль виконання | Мінімалізм |
| Призначення | Унісекс |
| Ланцюжок/Шнурок | Так |
| Матеріал ланцюжка | Ювелірний сплав |
| Довжина | 52 мм |
| Ширина | 18 мм |
| Товщина | 5 мм |
| Довжина ланцюжка | 320 мм |
| Вага | 40 г |
| Стан | Новий |
| Стать | Жіноча |
- Ціна: 220 ₴




