
Кулон•Підвіска Дари Смерті золото в подарунковому боксі
200 ₴
- В наявності
- Код: PRO-024642KP
Кулон•Підвіска Дари Смерті золото в подарунковому боксі
Символ Дарів Смерті з'являється практично в кожній книзі Гаррі Поттера, але читачі близько з ним знайомляться лише в останніх книгах. Батько Полумни Лавгуд розповідає Гаррі та його друзям про значення символів Дарів Смерті.
Ланцюжок та кулон виготовлені зі спеціальних сплавів, що не чорніють. Довжина ланцюжка 32 см. Розмір самого кулона 3,5*3,5*3,5см.
Кулон Дари Смерті може бути як доповненням до костюму в стилі Гаррі Поттера, так і окремим аксесуаром.
ПЕРЕВАГИ КУПИТИ У НАС:
- унікальний предмет у стилі Гаррі Поттера;
- якісні матеріали;
- надійні кріплення та механізми;
- гіпоалергенні матеріали;
- доставка будь-якою зручною службою по всій Україні;
- відправлення щодня.
Розмір підійде на будь-який вік.
В наявності також: мантії, чарівні палички, підвіски, браслети, окуляри, шарфики, шапки, стікери, солодощі та багато іншого.
Величезний вибір за Гаррі Поттером, Гра в Кальмара, Marvel / DC, Game of Thrones, Star Wars.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GeekLand |
| Країна виробник | Україна |
| Вид виробу | Кулон |
| Матеріал | Біжутерний сплав |
| Покриття | Хром |
| Стиль виконання | Мінімалізм |
| Призначення | Унісекс |
| Ланцюжок/Шнурок | Так |
| Матеріал ланцюжка | Нержавіюча сталь |
| Довжина | 35 мм |
| Ширина | 35 мм |
| Товщина | 35 мм |
| Довжина ланцюжка | 320 мм |
| Вага | 50 г |
| Стан | Новий |
- Ціна: 200 ₴




