Підвіска Маховик часу Гаррі Поттер в подарунковій коробці
від 330 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: PRO-938210AM
Підвіска Маховик часу (золото).
Довжина – 32 сантиметрів.
У кулона всі деталі обертаються, а по центру є скляний пісочний годинник, точнісінько як у кулона Герміони. Якщо кулон перевернути - пісок почне пересипатись усередині кулона (як пісочні годинник).
ПЕРЕВАГИ КУПИТИ У НАС:
- унікальний предмет у стилі Гаррі Поттера;
- якісні матеріали;
- надійні кріплення та механізми;
- гіпоалергенні матеріали;
- доставка будь-якою зручною службою по всій Україні;
- відправлення щодня.
Розмір підійде на будь-який вік.
В наявності також: мантії, чарівні палички, підвіски, браслети, окуляри, шарфики, шапки, стікери, солодощі та багато іншого.
Величезний вибір за Гаррі Поттером, Гра в Кальмара, Marvel / DC, Game of Thrones, Star Wars.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GeekLand |
| Країна виробник | Україна |
| Вид виробу | Кулон |
| Матеріал | Біжутерний сплав |
| Покриття | Емаль |
| Призначення | Унісекс |
| Ланцюжок/Шнурок | Так |
| Матеріал ланцюжка | Нержавіюча сталь |
| Довжина | 35 мм |
| Ширина | 35 мм |
| Товщина | 35 мм |
| Довжина ланцюжка | 320 мм |
| Вага | 50 г |
| Стан | Новий |
- Ціна: від 330 ₴




