Паличка Герміони в коробці + Книга заклинань Гаррі Поттера
від 870 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: PRO-175097RD
Паличка Герміони в коробці + Книга заклинань Гаррі Поттера
- Чарівна паличка
- Подарунковий бокс для палички
- Книга заклинань
Виготовлена з виноградної лози, 10 дюймів (39 см) в довжину і містить серцевину з жили дракона. Довжина 39 см.
Паличка Герміони – чарівний аксесуар для справжніх прихильників магії, вражає своєю деталізацією. Вишуканий дизайн із врахуванням кожної деталі, яка надає їй елегантності та неперевершеної аурі. Ця паличка – не просто предмет, а вірний супутник для всіх пригод. Завдяки унікальному дизайну та відмінній якості виконання, вона стане чудовим подарунком для шанувальників магії та фанатів легендарного світу Гаррі Поттера. Паличка Герміони – ваш ключ до захопливого світу магії.
Дизайн палички просто ідеально повторює паличку з фільму.
В наявності чарівні палички (20+ героїв): Гаррі Поттера, Дамблдора, Рона, Герміони, Сіріуса, Напівни Лавгуд, Мінерва, Бузинна паличка, Фреда та Джорджа Уізлі, Невіла, Драко Малфоя, Люціуса Малфоя, Нарциси, а також навіть Темного Лорда.
Паличка ідеально доповнить карнавальний костюм за тематикою Гаррі Поттера, може бути окремим аксесуаром або доповнити Вашу колекцію.
Паличка зроблена з міцного пластику, всередині металевий стрижень. При падінні чи ударі паличка не трісне і не розіб'ється. Понад 20 видів паличок усіх героїв. Найбільший вибір по Україні, вартість/якість.
Книга, яку ви бачите, — це збірник заклинань для чарівної палички, натхненний всесвітом "Гаррі Поттера". Вона має компактний розмір. У книзі зібрано найвідоміші заклинання, які використовуються учнями Гоґвортсу та іншими чарівниками для різноманітних магічних цілей. Її дизайн виконаний у вінтажному стилі з детальною обкладинкою, що додає їй загадковості та магічної атмосфери.
Книга стане чудовим подарунком для шанувальників світу чарів і магії, які прагнуть поринути у світ пригод Гаррі Поттера та опанувати свої чарівні здібності. Це ідеальний аксесуар для колекціонерів та всіх, хто хоче вивчати заклинання у стилі справжнього чарівника.
Величезний вибір за Гаррі Поттером, Marvel / DC, Game of Thrones.
Чекаєте листа з Гоґвортсу? Вам до нас точно. Хочете творити магію, але все ще немає чарівної палички? Вибирайте будь-яку, у нас їх понад 20 видів. Бажаєте відчути силу Superman? У нас є круті бокси на цю тему. Ви без розуму від Iron Man? І це також у нас є.
У нашому інстаграмі geekshop_ukraine ви можете переглянути всі наші товари,
у нас більше 500 позитивних відгуків в інстаграмі
Поширені запитання (FAQ). Чи можу я сам зібрати бокс із того, що мені подобається?
- Так, звісно. Ви можете:
1. сами составить бокс на свое желание из любых товаров;
2. вибрати вже з готових боксів (instagram geekshop_ukraine або каталог магазину на Prom.ua);
3. купити окремі товари без боксу.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | GeekLand |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Фокусник, маг |
| Вікова група | Від 5 років |
| Кількість предметів в наборі | 2 |
| Колір | Сірий |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Стан | Новий |
| Тематика костюма | Казкові герої, Кіногерої |
| Вид виробу | Чарівні палички, парасольки, віяла |
| Розміри | |
| Ширина | 78 мм |
| Довжина | 430 мм |
| Висота | 55 мм |
| Вага | 200 г |
- Ціна: від 870 ₴




