Ароматична свічка Сова
від 110 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 199 ₴
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: PRO-848002QI
Ароматична свічка Сова
Свічка ручної роботи з неймовірним ароматом привнесе диво та затишок у будинок.
Форма свічки - це маленька фігурка сови. Кожна деталь відтворена з неймовірною точністю, що робить свічку ще більш чарівною.
Аромат свічки просто заворожує своєю ніжністю та свіжістю. Запах меду, ванілі занурить вас у атмосферу літнього саду, наповненого сонячним світлом та ніжним ароматом цитрусових. Цей аромат не лише заспокоїть ваші нерви після важкого дня, але й додасть вам енергії та бадьорості.
Ця ароматична свічка - ідеальний аксесуар для створення атмосфери в будь-якому куточку вашого дому. Поставте її на полицю, комод або столик, і вона миттєво створить неповторну атмосферу затишку та тепла.
- Зроблено вручну з натуральних матеріалів;
- Бджолиний віск очищений;
- З натуральними барвниками;
- З натуаральними ароматизаторами;
- Висока деталізація;
- Висока свічки 7,5см.
ПЕРЕВАГИ КУПИТИ У НАС:
- унікальний предмет;
- якісні матеріали;
- гіпоалергенні матеріали;
- висока якість;
- швидка доставка;
- відправлення щодня.
Поширені запитання (FAQ). Чи можу я сам зібрати бокс із того, що мені подобається
- Так, звісно. Ви можете:
1. самі скласти бокс на своє бажання з будь-яких товарів;
2. вибрати з уже готових боксів та підредагувати їх наповнення, якщо хочете;
3. купити окремі товари без боксу.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GeekLand |
| Країна виробник | Україна |
| Вид свічки | Свічка-фігурка |
| Ароматизована | Так |
| Колір | Коричневий |
| Час горіння | 4 годин |
| Кількість свічок в наборі | 1 шт. |
| Наявність підставки | 0 шт. |
| Діаметр свічки | 50 мм |
| Ширина свічки | 50 мм |
| Висота свічки | 75 мм |
| Вага свічки | 80 г |
| Матеріал ґніту | Бавовняний |
| Подарункова упаковка | Ні |
| Гравіювання | Ні |
| Напис | Ні |
- Ціна: від 110 ₴




