Подарунковий бокс Марвел • Росомаха & Дедпул
899 ₴
- В наявності
- Код: PRO-789852IE
Подарунковий бокс Марвел • Росомаха & Дедпул
- - Стікерпак (наліпки) Росомаха, А4;
- - Стікерпак (наліпки) Дедпул, А5;
- - Набір тематичних листівок Росомаха & Дедпул (4 шт.);
- - Набір солодощів (mini) / шоколадка Марвел;
- - Блокнот Марвел;
- - Чашка Марвел;
- - Шкарпетки Дедпул;
- - Офорлмення боксу за тематикою Марвел.
Колір, розмір боксу, а також стрічок та паперу тішью підбирається під кожен конкретний бокс.
ПЕРЕВАГИ КУПИТИ У НАС:
- - унікальний предмет по Марвел;
- - якісні матеріали;
- - гіпоалергенні матеріали;
- - доставка будь-якою зручною службою по всій Україні;
- - відправлення щодня.
В наявності також: мантії, чарівні палички, підвіски, браслети, окуляри, шарфики, шапки, стікери, солодощі та багато іншого.
Величезний вибір за Гаррі Поттером, Гра в Кальмара, Marvel / DC, Game of Thrones, Star Wars.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | GeekLand |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Ігровий набір з фігурками |
| Вікова група | Від 6 років |
| Матеріал | Дерево |
| Кількість предметів в наборі | 10 |
| Колір | Червоний |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Персонажі | Месники |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Ширина | 297 мм |
| Довжина | 210 мм |
| Висота | 100 мм |
| Вага | 1000 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість в наборі | 20 шт. |
| Тип листівки | Класична |
| Мова | Англійська |
- Ціна: 899 ₴




