Бокс на День Народження №7
Ви зараз у пошуку подарунка для поттеромана? У нашому магазині ви знайдете цей товар зі всесвіту Гаррі Поттера.
Цей бокс стане найкращим подарунком на День народження, Новий рік або на будь-яке інше свято. Це може бути подарунок для друга, подарунок для дитини або будь-якої людини, яка любить дивитися Гаррі Поттера. У набір входять найкрутіші товари.
НАПОВНЕННЯ БОКСУ
- Чарівна паличка одного з героїв Гаррі Поттера (на вибір)
- Чашка Хогвартс
- Блокнот Хогвартс
- Іменний лист – запрошення з Хогвартсу
- Квиток на поїзд Hogwarts Express
- Окуляри Гаррі Поттера
- Підвіска Дари Смерті
- Листівка
Ви можете зібрати свій подарунковий набір по Гаррі Поттеру з будь-яких товарів нашого магазину. Перейдіть до нас в instagram geekshop_ukraine і ми допоможемо вам у цьому.
Оформлення боксу включає в себе: бокс оформлений з лого за відповідною тематикою, стрічка поверх боксу, всередині боксу папір тишью та наповнювач.
В наявності також: мантії, чарівні палички, підвіски, браслети, окуляри, шалики, шапки, стікери, солодощі та багато іншого.
Великий вибір Гаррі Поттера, Marvel/DC, Game of Thrones.lert__title">
<p>
Поширені запитання (FAQ). Чи можу я сам зібрати бокс із того, що мені подобається?
- Так, звісно. Ви можете:
1. самі скласти бокс на своє бажання з будь-яких товарів;
2. вибрати з уже готових боксів (інстаграм geekshop_ukraine або каталог магазину на Prom.ua) та підредагувати їх наповнення, якщо хочете;
3. купити окремі товари без боксу.
✨ Наш інстаграм geekshop_ukraine
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | GeekLand |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Ігровий набір з фігурками |
| Вікова група | Від 4 років |
| Матеріал | Дерево |
| Кількість предметів в наборі | 8 |
| Колір | Бордовий |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Персонажі | Чарівники |
| Стан | Новий |
| Стать | Унісекс |
| Розміри | |
| Ширина | 250 мм |
| Довжина | 300 мм |
| Висота | 120 мм |
| Вага | 1000 г |
- Ціна: 1 599 ₴







