Подарункова упаковка День народження Гаррі Поттер
Наповнення може бути будь-яким, за вашим бажанням із будь-яких товарів нашого магазину.
Оформлення боксу включає в себе: бокс оформлений з лого за відповідною тематикою, стрічка поверх боксу, всередині боксу папір тишью та наповнювач.
ПЕРЕВАГИ КУПИТИ У НАС:
- унікальний мерч по Гаррі Поттеру;
- якісні матеріали;
- гіпоалергенні матеріали;
- доставка будь-якою зручною службою по всій Україні;
- відправлення щодня.
В наявності також: мантії, чарівні палички, підвіски, браслети, окуляри, шарфики, шапки, стікери, солодощі та багато іншого.
Величезний вибір за Гаррі Поттером, Гра в Кальмара, Marvel / DC, Game of Thrones, Star Wars.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GeekLand |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал | Картон |
| Тип | Коробка |
| Форма | Прямокутна |
| Висота | 110 мм |
| Ширина | 300 мм |
| Глибина | 250 мм |
| Колір | Сірий |
- Ціна: 150 ₴







