Подарунковий бокс Бетмен
Наповнення:
У нашому інстаграмі geekshop_ukraine ви можете подивитися всі наші товари,
у нас понад 500 позитивних відгуків в інстаграм
На замовлення через інстаграм — знижка до 10%
Часті питання (FAQ). Чи можу я сам зібрати бокс із того, що мені подобається?
- Так, звісно. Ви можете:
1. самі скласти бокс на своє бажання з будь-яких товарів;
2. вибрати з уже готових боксів (інфстаграм geekshop_ukraine або каталог магазину на Prom.ua);
3. купити окремі товари без боксу.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | GeekLand |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Ігровий набір з фігурками |
| Вікова група | Від 5 років |
| Матеріал | Дерево |
| Кількість предметів в наборі | 10 |
| Колір | Чорний |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Персонажі | Batman |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Ширина | 300 мм |
| Довжина | 240 мм |
| Висота | 100 мм |
| Вага | 1000 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Superhero | Batman |
| Кількість предметів | 6 шт. |
| Подарункова упаковка | Так |
- Ціна: 659 ₴








