

Бокс Гаррі Поттер•Тематичне Пакування
150 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 199 ₴
- В наявності
- Код: PRO-759916AJ
Тематичний бокс Хогвартс з емблемою школи
Оформлення боксу включає в себе: бокс оформлений з лого за відповідною тематикою, стрічка поверх боксу, всередині боксу папір тишью та наповнювач.
ПЕРЕВАГИ КУПИТИ У НАС:
- - унікальний мерч по Гаррі Поттеру;
- - якісні матеріали;
- - гіпоалергенні матеріали;
- - доставка будь-якою зручною службою по всій Україні;
- - відправлення щодня.
В наявності також: мантії, чарівні палички, підвіски, браслети, окуляри, шарфики, шапки, стікери, солодощі та багато іншого.
Величезний вибір за Гаррі Поттером, Гра в Кальмара, Marvel / DC, Game of Thrones, Star Wars.
✨ Наш інстаграм geekshop_ukraine
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GeekLand |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал | Картон |
| Тип | Коробка |
| Форма | Квадратна |
| Висота | 110 мм |
| Ширина | 300 мм |
| Глибина | 250 мм |
| Колір | Сірий |
- Ціна: 150 ₴




