
Набір Гаррі Поттера солодощі
1 430 ₴
- В наявності
- Код: PRO-805845QR
Подарунковий бокс Гаррі Поттер
Ви зараз у пошуку подарунка для поттеромана? У нашому магазині ви знайдете цей товар зі всесвіту Гаррі Поттера. Цей бокс стане найкращим подарунком на День народження, Новий рік або на будь-яке інше свято.
Наповнення боксу:
- Шоколадна жаба з карткою чарівника
- Шоколад
- Печиво з передбаченнями
- Боби
- Іменний лист
- Квиток
- Оформлення подарункового боксу
Колір, розмір боксу, а також стрічок та паперу тішью підбирається під кожен конкретний бокс.
ПЕРЕВАГИ КУПИТИ У НАС:
- - унікальний предмет за тематикою Гаррі Поттера;
- - якісні матеріали;
- - гіпоалергенні матеріали;
- - доставка будь-якою зручною службою по всій Україні;
- - відправлення щодня.
В наявності також: мантії, чарівні палички, підвіски, браслети, окуляри, шалики, шапки, стікери, солодощі та багато іншого.
Великий вибір Гаррі Поттера, Marvel/DC, Game of Thrones.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | GeekLand |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Ігровий набір з фігурками |
| Вікова група | Від 4 років |
| Матеріал | Дерево |
| Кількість предметів в наборі | 6 |
| Колір | Червоний |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Персонажі | Чарівники |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Ширина | 320 мм |
| Довжина | 250 мм |
| Висота | 120 мм |
| Вага | 500 г |
- Ціна: 1 430 ₴




