Подарунковий Набор Гаррі Поттер•Фантастичні тварини
1 320 ₴
- В наявності
- Код: PRO-374212KK
Ви зараз у пошуку подарунка для поттеромана? У нашому магазині ви знайдете товари зі Всесвіту Гаррі Поттера.
Подарунковий набір для фаната Гаррі Поттера, Фантастичні тварини. Цей бокс стане найкращим подарунком на День народження, Новий рік або на будь-яке інше свято. Це може бути подарунок для друга, подарунок для дитини або будь-якої людини, яка любить дивитися Гаррі Поттера. У набір входять найкрутіші товари.
Наповнення:
- Блокнот Фантастичні тварини;
- Чашка Фантастичні тварини;
- Шкарпетки Хаффлпафф;
- Шарф Хаффлпафф;
- Набір наклейок Фантастичні тварини;
- Набір тематичних листівок (4 штуки);
- Шоколад з Хогсмід.
- + оформлення боксу.
Ви можете зібрати свій подарунковий набір по Гаррі Поттеру з будь-яких товарів нашого магазину. Перейдіть до нас в instagram geekshop_ukraine і ми допоможемо вам у цьому.
Колір, розмір боксу, а також стрічок та паперу тішью підбирається під кожен конкретний бокс.
В наявності також: мантії, чарівні палички, підвіски, браслети, окуляри, шалики, шапки, стікери, солодощі та багато іншого.
Великий вибір Гаррі Поттера, Marvel/DC, Game of Thrones.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Geek Power |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Ігровий набір з фігурками |
| Вікова група | Від 5 років |
| Матеріал | Дерево |
| Кількість предметів в наборі | 10 |
| Колір | Жовтий |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Персонажі | Чарівники |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Ширина | 340 мм |
| Довжина | 220 мм |
| Висота | 100 мм |
| Вага | 1000 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Фа | Гафелпаф |
- Ціна: 1 320 ₴










