Подарунковий Бокс Найкраща Мама
799 ₴
- В наявності
- Код: PRO-058422ND
Подарунковий Бокс Найкраща Мама
- чашка *МАМА* 100+ мовами всього світу;
- Toblerone;
- пастила bob snail, 2 штуки;
- чай Lovare;
- шоколад Millennium;
- батончик Millennium;
- жувальні цукерки Yummi Gummi;
- Набір листівок (2 штуки);
- Подарунковий бокс.
Величезний вибір за Гаррі Поттером, Гра в Кальмара, Marvel / DC, Game of Thrones, Star Wars.
- унікальні товари;
- якісні матеріали;
- гіпоалергенні матеріали;
- підтримка клієнтів;
- доставка будь-якою зручною службою по всій Україні;
- відправлення щодня.
В наявності також: мантії, чарівні палички, підвіски, браслети, окуляри, шарфики, шапки, стікери, солодощі та багато іншого.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | GeekLand |
| Країна виробник | Україна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ширина | 85 см |
| Довжина | 145 см |
| Призначення | Універсальне |
| Стан | Нове |
| Обсяг | 330 мл |
| Висота | 94 мм |
| Кришка | немає |
| Матеріал | Картон |
| Кількість в наборі | 1 шт. |
| Тип ємності | Чашка |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Тематика декору, малюнка | Абстракція |
| Використання в мікрохвильовій печі | Так |
| Ситечко | Немає |
| Ложечка | немає |
| Блюдце | немає |
| Тип листівки | Класична |
| Мова | Англійська |
| Кількість предметів | 10 шт. |
| Подарункова упаковка | Так |
| Колір | Рожевий |
| Солодощі Гаррі Поттера | Шоколадна жабка |
| Подарунки для батьків | Для мами |
- Ціна: 799 ₴




