Подарунковий бокс/набір Гаррі Поттер
Ви зараз у пошуку подарунка для поттеромана? У нашому магазині ви знайдете цей товар зі всесвіту Гаррі Поттера. Цей бокс стане найкращим подарунком на День народження, Новий рік або на будь-яке інше свято.
Наповнення:
- Чарівна паличка
- Краватка Грифіндор
- Іменний листа з Гоґвартсу і квиток
- Листівка
- Карта Мародерів
- Підвіска Фелікс Феліцис
- Підвіска Золотий снитч
- Шоколадна жабка з карткою чарівника
- Оформлення боксу
Колір, розмір боксу, а також стрічок та паперу тішью підбирається під кожен конкретний бокс.
ПЕРЕВАГИ КУПИТИ У НАС:
- - унікальний предмет за тематикою Гаррі Поттера;
- - якісні матеріали;
- - гіпоалергенні матеріали;
- - доставка будь-якою зручною службою по всій Україні;
- - відправлення щодня.
В наявності також: мантії, чарівні палички, підвіски, браслети, окуляри, шалики, шапки, стікери, солодощі та багато іншого.
Великий вибір Гаррі Поттера, Marvel/DC, Game of Thrones.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | GeekLand |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Ігровий набір з фігурками |
| Вікова група | Від 5 років |
| Матеріал | Дерево |
| Кількість предметів в наборі | 9 |
| Колір | Червоний |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Персонажі | Чарівники |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Ширина | 320 мм |
| Довжина | 250 мм |
| Висота | 110 мм |
| Вага | 1000 г |
- Ціна: 1 899 ₴







