

Мантія Слизерин Гарри Поттер, мантія факультету Слізерин
від 799 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: PRO-040777SM
Мантія Слизерин Гаррі Поттер
Розміри на зріст від 120 до 180 см
У наявності так само: мантії, чарівні палички, підвіски, браслети, окуляри, шарфики, шапки, стикери, солодощі та багато іншого.
Величезний вибір за Гаррі Поттером, Marvel/DC, Game of Thrones.
Честе лист з Гоґвортсу? Вам точно до нас. Хочете творити магію, але все ще немає чарівної палички? Вибирайте будь-яку, у нас їх понад 20 різновидів. Хочете відчути силу Superman? Ми маємо круті бокси на цій темі. Ви шаленієте від Iron Man? І це теж ми маємо.
У нашому інстаграмі geekshop_ukraine ви можете подивитися всі наші товари,
у нас понад 500 позитивних відгуків в інстаграм
Часті питання (FAQ). Чи можу я сам зібрати бокс із того, що мені подобається?
- Так, звісно. Ви можете:
1. самі скласти бокс на своє бажання з будь-яких товарів;
2. вибрати з уже готових боксів (інфстаграм geekshop_ukraine або каталог магазину на Prom.ua);
3. купити окремі товари без боксу.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип тканини | Коттон |
| Фа | Грифіндор |
| Вид виробу | Футболка |
| Ширина виробу | 40 см |
| Стан | Нове |
| Колір | Бордовий |
| Обхват груди | 40 см |
| Обхват талії | 40 см |
| Розмір принту | А4 |
| Стиль | Молодіжний |
| Фасон рукава | Короткий |
| Фасон вирізу горловини | U-подібний |
| Довжина рукава | Короткий |
| Довжина від горловини донизу виробу | 20 см |
| Довжина рукава виробу | 20 см |
| Розмір жіночого одягу | 40/42 |
- Ціна: від 799 ₴




