

Підвіска • Кулон Снитч
від 140 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 199 ₴
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: PRO-048404UA
Підвіска Золотий снитч (золото/срібло).
Довжина - 32 см. Крильця снітча рухаються. Гаррі Поттер упіймав свій перший Снітч у матчі проти Слизерину ціною великих зусиль, і, до речі, впіймав його ротом. У нас Ви можете отримати такий Снітч лише натисканням кнопочки "КУПИТИ". Тому не витрачайте час і купуйте!
ПЕРЕВАГИ КУПИТИ У НАС:
- унікальний предмет у стилі Гаррі Поттера;
- якісні матеріали;
- надійні кріплення та механізми;
- гіпоалергенні матеріали;
- доставка будь-якою зручною службою по всій Україні;
- відправлення щодня.
Розмір підійде на будь-який вік.
В наявності також: мантії, чарівні палички, підвіски, браслети, окуляри, шарфики, шапки, стікери, солодощі та багато іншого.
Величезний вибір за Гаррі Поттером, Гра в Кальмара, Marvel / DC, Game of Thrones, Star Wars.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GeekLand |
| Країна виробник | Україна |
| Вид виробу | Кулон |
| Матеріал | Біжутерний сплав |
| Покриття | Хром |
| Стиль виконання | Мінімалізм |
| Кількість каменів | 1 шт. |
| Призначення | Унісекс |
| Ланцюжок/Шнурок | Так |
| Матеріал ланцюжка | Ювелірний сплав |
| Довжина | 30 мм |
| Ширина | 30 мм |
| Товщина | 30 мм |
| Довжина ланцюжка | 320 мм |
| Вага | 40 г |
| Стан | Новий |
- Ціна: від 140 ₴




